IMPRODROM 2016: Teatr Bezczelny – "Love Improv..."

Improdrom

To Festiwal Impro organizowany przez Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy i działający w nim Teatr Improwizowany wymyWammy. Pierwsza edycja festiwalu odbyła się w 2014 roku. Improdrom to przegląd najciekawszych spektakli impro z całej Polski, świetne warsztaty z najlepszymi improwizatorami z kraju i ze świata, improjamy, pierwsze w Polsce miksy impro, czyli mieszane składy improwizatorów z całego kraju, masa inspiracji, wrażeń i cudowna zabawa!

Teatr Bezczelny – "Love Improv, czyli krótkie historie o miłości"

Pełne uczuć, marzeń i spełnienia historie o miłości. Czy będzie to miłość matczyna, może męska przyjaźń, może tylko zauroczenie, a może zarzewie gorącego romansu. Wszystko to, a nawet jeszcze więcej zostanie wyimprowizowane w naszym spektaklu. Będzie to spektakl, który pozwala cofnąć czas, spektakl, który dodaje odwagi, spektakl, który daje drugą szansę.

Impro Teatr Bezczelny

Bez reżysera, bez scenariusza, bez dokładnie przygotowanych ról – bezczelnie! Teatr improwizowany w całej okazałości, oparty na maksymalnej interakcji z widzem, poważny zabawnie, zabawny na poważnie. I tak już od 8 lat.