„Szalone Gitary” na pokładzie „LEMARY”, czyli w Święto Narodowe gramy po polsku!

koncert na żywo

03.05.2024 / Piątek
Barka Lemara

03 maja 2024, godz. 18.00

Jesteś za młody na doświadczenie muzycznej ekstazy epoki polskiego big-beatu? A może chcesz przeżyć ją jeszcze raz?! – Ten majowy koncert organizujemy specjalnie dla Ciebie!

„Szalone Gitary” to mistrzowie „muzycznej rekonstrukcji historycznej” – wyglądają, a przede wszystkim grają dokładnie jak rodzimi idole sprzed lat! Era Big-Beatu powraca!

3 Maja, o godzinie 18.00! Ulica Spichlerna – nabrzeże Brdy pomiędzy barką „LEMARA” a Spichrzami! Wstęp wolny! Marynarki w górę i kręcimy! Dziewczęta mdleją! Kto zjawi się w stylizowanej kreacji lat 60 – nie pożałuje. Upominki czekają!

Szalona impreza na nabrzeżu to wspólne przedsięwzięcie Miejskiego Centrum Kultury, Muzeum Legend Szyperskich, Szlaku Wody, Przemysłu i Rzemiosła.

WSTĘP WOLNY!

Chcemy, aby Twoje doświadczenie na wydarzeniu było jak najbardziej komfortowe. Jeśli potrzebujesz tłumacza języka migowego, opiekuna dla osoby o specjalnych potrzebach, lub masz inną potrzebę, daj nam znać:)

Zapraszamy do kontaktu:

Telefon: 52 32 55 545 (Sekcja SPLOT)

E-mail: splot@mck-bydgoszcz.pl