Koło Gospodyń Miejskich: Dzika kuchnia

Mamy nadzieję, graniczącą z pewnością, że zdążyłyście stęsknić się za spotkaniami z dr Krystyną Stepczyńską- Szymczak i Jej Dziką kuchnią. Mamy Dla was dobre wieści - wkrótce będzie okazja do wspólnego spacerowania i jedzenia.

Czerwiec w przypałacowym parku w Ostromecku, to biospiżarnia bez dna. Zapraszamy na "dydaktyczny" spacer w dzikie zakamarki parku, zbiór jadalnych dzikusów i wspólne przygotowanie deseru z ich udziałem. Co powiecie na kolorowe koreczki naleśnikowe z nadzieniem ziołowo, owocowo, twarożkowo, kwiatowym ? I co tam jeszcze przyroda nam podpowie - niespodzianki sezonowe. Wszystko przygotowujemy sami, na miejscu, popijając dla kurażu lemoniadę miętowo, melisowo, anyżkowo, kurdybankową - robioną na bieżąco ze świeżo zebranych ziół. Bomba bioenergetyzująca ! I tyle substancji czynnych biologicznie w jednej uczcie, Przybywajcie!