Kursem podróżników
– program internetowy, odc. 2

Zapraszamy pod pokład na pierwszy interaktywny program internetowy. Do załogi „Lemary” dołączą wyjątkowi goście: podróżujący artyści, archeolodzy, antropolodzy, pasjonaci wędrówek ludzie zafascynowani światem. Każdy odcinek to rozmowa o kulturze, podróżach, opowieści o bliskich i dalekich kulturach. Przyjdź na barkę „Lemara”, weź udział w nagraniu, lub obejrzyj na www.youtube.com/c/EmcekBydgoszcz.

Gościem kolejnego odcinka będzie Karolina Ponzo – podróżniczka, która odwiedziła do tej pory 44 kraje na czterech kontynentach, wiele z nich kilkakrotnie, większość w ciągu ostatnich paru lat. Podróżowała m.in.: autostopem po Indiach, zwiedzała Izrael w okresie zamieszek, przeszła Szlak Świętego Jakuba, podróżowała samotnie po Maroku, odbywała trekkingi w Himalajach, nurkowała w Tajlandii. Wydała samodzielnie dwie książki: powieść "Podróż Dziewczyny Spłukanej" oraz okraszoną pięknymi ilustracjami książkę podróżniczą dla dzieci "W drogę!". Została nominowana, jako jedna z trzech niesamowitych podróżników, do prestiżowej nagrody Osobowości Roku 2018 przez World Travel Show. Swą pasją do podróży zaraziła również trzyletnią córeczkę Milkę, która w swoim ledwie trzyletnim życiu zdążyła odwiedziła już 26 krajów na czterech kontynentach.