Bydgoski Teatr Lalek BURATINO: "Trzy Świnki"

Bydgoski Teatr Lalek Buratino - Trzy Świnki

Bydgoski Teatr Lalek Buratino po raz kolejny sięgnął po klasykę. Tym razem są to "Trzy Świnki". Treść spektaklu wypełniają perypetie trzech świnek-sióstr, które osiągnąwszy dorosłość wyruszają w świat by zbudować swoje domy. Mimo, że są siostrami zasadniczo od siebie się różnią: charakterem, usposobieniem, upodobaniami i priorytetami.

Spektakl Buratino powiada o wchodzeniu w dorosły świat i wadze pierwszych życiowych wyborów. Podpowiada, że wszystkie decyzje należy podejmować z rozwagą, bo każdy wybór niesie za sobą określone konsekwencje. Uczy również samodzielności w ich podejmowaniu. Dostarczy okazji do rozmowy o wyższości solidarności nad egoizmem, dobroci nad złem, przyjaźni nad knowaniem i mądrości nad głupotą. Ale przede wszystkim to zabawne widowisko z wieloma melodyjnymi piosenkami, ciekawą choreografią i scenografią. Niezaprzeczalnym hitem będą z pewnością przepiękne i przezabawne lalki tytułowych bohaterek.