IMPRODROM - wymyWammy, Miks Impro, Siedem Razy Jeden, The Allnighters

Oerbeatz / Zorak / wymyWammy (Bydgoszcz / Łódź) – Zgrzyty, lepy, ciągi

Każdy dźwięk to wibracja, emocja. Melodie niosą ze sobą historie- pierwszych pocałunków, potknięć, małych zwycięstw, dalekich i bliskich podróży w nieznane, największych smutków i radości. W spektaklu Zgrzyty, lepy, ciągi z tych wszystkich składników spróbujemy stworzyć całą gamę różnych scen. Bedzie muzyka i my.

Spektakl współtworzyć będzie dwóch wyjątkowych gości. Od strony muzycznej o klimat zadba Oerbeatz - wielopłaszczyznowy producent muzyczny; inicjator, współzałożyciel i producent muzyczny bydgoskiej formacji B.O.K. Na scenie zagości również Zorak - improwizator, członek łódzkiej grupy Impro Atak, beatbokser i raper, producent muzyczny. Improwizować teatralnie będą dla Was dziewczyny z bydgoskiego Teatru wymyWammy – 5 bomb energetycznych, które kochają grać wszystko i czerpać radość z bycia razem na scenie.

Miks Impro z Alanem Pakoszem z AD HOC (Kosmos) - spektakl-fuzja improwizatorów

Miks Impro to spektakl improwizowany, którzy stworzony zostanie przez improwizatorów z całego kraju, wybranych spośród aplikacji. Spektakl poprzedzony będzie 3 godzinami wspólnych warsztatów, podczas których improwizatorzy opracują pomysł na to, co zaprezentują na scenie. Spektaklem zaopiekuje się cudowny polski improwizator - Alan Pakosz z krakowskiej grupy AD HOC.

Siedem Razy Jeden (Zielona Góra) - Pocztówki z wakacji

Pocztówki z wakacji, bo nikt ich już nie wysyła. I zrobimy to razem z Wami! Bo wierzymy, że wakacje to stan umysłu, a pocztówki to jego zwierciadło.

Siedem Razy Jeden to grupa improwizacyjna z Zielonej Góry, która powstała 18-go maja 2010 roku.

Skład: znany Wojtek Kamiński, Katarzyna Piasecka, Janusz Pietruszka, Przemek "Sasza" Żejmo

The Allnighters (Grecja, Francja, Polska) – The Octopus

When you go to a festival, and after every party you watch the sunrise with the same faces, you know it’s not a coincidence. Who around this table just met and from now on will have friends in Greece, France and Poland? The Allnighters. Individuals. Artists. Ambitious improvisers, who will combine their powers and will show you, that thousands of kilometers, different schools and styles don’t matter, when soulmates feel the stage in the same way.

Friends. Night. Talking. Drinking. Dancing. Laughing. Drinking. Mumbling. Dancing. Blackout. Sunrise.

Flashbacks. Slap. Kiss. Run. Secrets. Things you shouldn’t have said. Things you shouldn’t have done.

But have you, really? Blushing. Bragging. Black eyes. Holding hands. Puzzle of the night, which you can put together. With a little help from your friends.

Kiedy jedziesz na festiwal i po każdej imprezie oglądasz wschód słońca wśród tych samych twarzy, wiesz, że to nie jest przypadek. Kto przy tym stole dopiero się poznał i od tej pory będzie miał przyjaciół w Grecji, Francji i Polsce? Allnightersi. Indywidualiści. Artyści. Ambitni twórcy, którzy połączą dla Was siły i pokażą, że tysiące kilometrów, różne szkoły i style myślenia nie mają znaczenia, gdy bratnie dusze czują scenę tak samo.

Przyjaciele. Noc. Rozmowy. Drinki. Tańce. Śmiechy. Drinki. Plączące się języki. Tańce. Urwany film. Wschód słońca. Przebłyski. Plaskacz. Pocałunek. Ucieczka. Sekrety. Rzeczy, których nie powinieneś był powiedzieć. Rzeczy, których nie powinieneś był zrobić. Ale skąd pewność, że zrobiłeś? Rumieńce. Przechwałki. Podbite oczy. Złączone dłonie. Puzzle tej nocy, które możesz złożyć w całość. Z małą pomocą Twoich przyjaciół.