IMPRODROM 2017: Impro Atak - "Improwizowana komedia muzyczna"

Impro Atak! to zespół profesjonalnych aktorów oraz muzyków zakochanych w improwizacji teatralnej.

Od trzech lat jest to swoiste perpetuum mobile, w którym pozytywna energia widowni i zespołu wzajemnie się napędzają. Na stałe jesteśmy związani z Teatrem Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi, ale występujemy również na deskach Teatru Komedia w Warszawie i Teatru STU w Krakowie oraz PFK Opera Leśna w Sopocie. Zagraliśmy już ponad 300 spektakli na deskach teatralnych.

Ponieważ uwielbiamy śpiewać oczywiste było, że w naszym repertuarze pojawi się komedia muzyczna. Już po roku istnienia wystawiliśmy pierwszy musical, który cały czas zmieniamy i szlifujemy. Na Improdromie wystąpimy z musicalem w formie bez formy 🙂 Inspirować nas będzie publiczność i my sami siebie na scenie. Już nie możemy się doczekać gdzie to nas zaprowadzi!!!! Jedno jest pewne będzie to spektakl pełen muzyki