"Nasz kosmos" [spektakl] + "Serce dla marzeń" [warsztaty]

"Nasz kosmos"

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na kolorowy spektakl w ciemności zrealizowany z udziałem dzieci i młodzieży z autyzmem. Finał projektu „Look in the darkness” Karoliny Suchodolskiej i Marka Noniewicza. Spektakl jest efektem warsztatów teatralnych w Ośrodku Rewalidacyjno–Wychowawczym dla dzieci i młodzieży z autyzmem i Szkole Podstawowej nr 36 na Jachcicach.

"Serce dla marzeń"

Po spektaklu odbędą się warsztaty integracyjne zakończone wspólną realizacją instalacji „Serce dla marzeń”. Finałem warsztatów jest wywieszenie instalacji na elewacji Miejskiego Centrum Kultury i wspólne zdjęcie.

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych zainteresowanych teatrem, problematyką autyzmu, działaniami z zakresu edukacji kulturowej, integracji społecznej.