IMPRODROM 2016: Ab Ovo Teatr Improv – "Publiczność rządzi!"

Improdrom

To Festiwal Impro organizowany przez Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy i działający w nim Teatr Improwizowany wymyWammy. Pierwsza edycja festiwalu odbyła się w 2014 roku. Improdrom to przegląd najciekawszych spektakli impro z całej Polski, świetne warsztaty z najlepszymi improwizatorami z kraju i ze świata, improjamy, pierwsze w Polsce miksy impro, czyli mieszane składy improwizatorów z całego kraju, masa inspiracji, wrażeń i cudowna zabawa!

Ab Ovo Teatr Improv – "Publiczność rządzi!"

I to dosłownie! W Twoich rękach jest przebieg spektaklu. Jeszcze nigdy relacja aktor - Widz nie była taka intensywna! Publiczność w trakcie trwania spektaklu decyduje w którą stronę ma się toczyć akcja scenek, tzw. krótkich gier teatralnych. Szybkie tempo, żonglerka stylami oraz konwencją, spuentowane Twoim ulubionym żartem! Zaśpiewamy piosenkę o tytule jaki wymyślisz, użyjemy Twoich kwestii, będziemy kim sobie tylko Widzuniu wymarzysz! Interaktywność na maxa!

Ab Ovo to kalejdoskop osobowości, które już od 6 lat zajmują się szlachetnie popularną sztuką improwizacji teatralnej.