IMPRODROM 2016: miks impro

Improdrom

To Festiwal Impro organizowany przez Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy i działający w nim Teatr Improwizowany wymyWammy. Pierwsza edycja festiwalu odbyła się w 2014 roku. Improdrom to przegląd najciekawszych spektakli impro z całej Polski, świetne warsztaty z najlepszymi improwizatorami z kraju i ze świata, improjamy, pierwsze w Polsce miksy impro, czyli mieszane składy improwizatorów z całego kraju, masa inspiracji, wrażeń i cudowna zabawa!

Miks impro - mieszany spontanicznie skład improwizatorów z całej Polski

Improwizatorzy z całego kraju połączą swoje siły na scenie, by stworzyć na Waszych oczach spektakl, którego nikt wcześniej nie widział i nikt później nie zobaczy... Szeregi występujących zasilą członkowie wielu wspaniałych grup impro, takich jak: Teraz, To Mało Powiedziane, Młode Impro, GIT, Improvizja, MOVIEmy, Pod Pretekstem, So Close, Improbrać, Sic, Kaloryfer, Antymateria, Fruuu i Klub Komedii. Ekipa miksu impro o pomyśle na swój spektakl dowie się dopiero na chwilę przed wyjściem na scenę!

Pomysł na spektakl opracuje gość specjalny Festiwalu – Laura Doorneweerd z Amsterdamu!