"Piotruś Pan" - widowisko

NIGDY NIE PRZESTAWAJ BYĆ DZIECKIEM...

WIELKIE WIDOWISKO TEATRALNO- MUZYCZNE PT. „PIOTRUŚ PAN” JUŻ WKRÓTCE!

Pamiętacie czasy dzieciństwa? Wszystko wtedy było prostsze a magia niejednokrotnie przeplatała się z rzeczywistością. Chcecie jeszcze raz przenieść się do tego świata? Zapraszamy na widowisko „Piotruś Pan” w wykonani młodych artystów z całej Polski, które zabierze Was do niezwykłej krainy pełnej przygód i baśniowych postaci.

Piotruś Pan, to postać, której przedstawiać nie trzeba. Każdy zna chłopca z Nibylandii, który nie chce dorosnąć. Jego przygody fascynują i zapierają dech w piersiach. Teraz będzie okazja przeżyć je jeszcze raz, ale w nieco innej odsłonie. Widowisko zaprezentują utalentowani uczestnicy VII edycji Ogólnopolskich Warsztatów Artystycznych „Radosne Serca”, organizowanych przez Fundację Nowe Pokolenie.

Od 30 czerwca grupa 40 młodych artystów doskonali swoje umiejętności w Biskupinie, aby pokazać je szerokiej publiczności. Pod okiem profesjonalnych instruktorów codziennie uczestniczą w intensywnych warsztatach muzycznych, tanecznych, plastycznych i teatralnych. Spektakl będzie zawierał dużą dawkę tańca i śpiewu. O scenografię zadbali plastycy. Reżyserią spektaklu „Piotruś Pan” na motywach powieści J.M. Barriego i filmu Walta Disneya zajęła się Pani Joanna Sadłowska - instruktorka teatralna, która specjalnie na warsztaty przyjechała aż ze Szczecina. Czynnie wspierał ją cały zespół artystów, instruktorów i pedagogów: Ludmiła Małecka (wokal), Hanna Żółkoś (wokal), Waldemar Zyśk (malarstwo), Zbyszek Piwoński (malarstwo), Agnieszka Sikorska (taniec), Monika Wierzbicka (taniec), Barbara Rogalska (teatr), Ewa Dąbrowska (media), Joanna Sikora (media) oraz Bogumiła Frankowska (kierownik warsztatów).

Efekty ich ciężkiej pracy zobaczymy 11 lipca o godzinie 17:00 w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy (ul. Marcinkowskiego 12-14). Wstęp wolny!!! Zapraszamy!