Jarmark Bożonarodzeniowy w ZPP w Ostromecku

Jarmark Bożonarodzeniowy to doskonałe miejsce na prezentację swojej oferty

Wystawcy są zaproszeni na zasadach mało komercyjnych: w tym roku stoisko o powierzchni ok. 180 x 70 cm, za dwa dni, kosztuje zaledwie 50 zł (inf. zwiedzanie@palacwostromecku.pl, tel. 523 255 551). Wystawcy pokazują nowinki designerskie, arcydzieła sztuki zdobniczej, częstują smakołykami. Zapraszamy do współpracy: artystów, twórców ludowych, wytwórców rękodzieła i in.

Jarmark Bożonarodzeniowy to ogromne ułatwienie dla odbiorców

Męczące bywa jeżdżenie po zakorkowanych ulicach i żmudne szukanie oryginalnych prezentów oraz pięknych elementów wystroju wnętrz. Na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Ostromecku odwiedzający nas goście znajdują: piękne, ręcznie wykonane, unikatowe przedmioty, wprost od producentów. W jednym miejscu otrzymują spektrum niepowtarzalnych upominków i zdrowej, domowej żywności. A w tle rozbrzmiewają piękne, polskie kolędy.

Pracownia Pałacowa w Ostromecku