Dodane

lis

Aktywny inkubator twórczy. Trwa nabór!

Do soboty, 30 listopada, trwa rekrutacja do programu "Aktywny inkubator twórczy – problem wykluczenia społecznego w obszarze kultury". Zapraszamy bezrobotnych artystów i twórców chcących rozwinąć i wzmocnić swoje kompetencje.

Stowarzyszenie Get Up i Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy realizują projekt „Aktywny inkubator twórczy – problem wykluczenia społecznego w obszarze kultury, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Jeśli jesteś bezrobotnym artystą lub twórcą, chcesz poszerzyć swoją wiedzę, zwiększyć kompetencje i lepiej radzić sobie w obecnej sytuacji na rynku pracy, zgłoś się!

Szczegółowe warunki i kryterium dostępu umieszczone są na stronie: www.getup.org.pl - linki poniżej.