Dodane

paź

Kurs improwizacji teatralnej - trwają zapisy!

Zapraszamy na kurs improwizacji teatralnej! Na warsztatach zgłębiać będziemy tajniki sztuki impro, jednym słowem - będziemy uczyć się improwizować, a więc odnaleźć w każdej sytuacji. Czy to na scenie, czy w życiu.

Grupa po polsku:

Co: warsztaty impro / kontynuacja / lub od zera

Start: 5 listopada

Kiedy: wtorki, godz. 18-20

Gdzie: MCK, ul. Marcinkowskiego 12

Jak często: co tydzień, przez 2 miesiące, łącznie 7 warsztatów, czyli 14 h

Koszt: 150 zł za wszystko

Prowadzenie: Katarzyna Chmara

O co chodzi:

Trenować będziemy słuchanie, reagowanie, spontaniczne tworzenie, budowanie historii, zespołową kreację. W tym wszystkim szukać będziemy swojego własnego, autorskiego, szczerego wyrazu. Skupimy się również na elementarnych zadaniach aktorskich, po to, by nasze improwizowanie na scenie było pełniejsze, klarowniejsze i mocniej docierające do widza.

Jeśli jednak nie jesteś zainteresowany występowaniem przed publicznością, dla Ciebie te warsztaty będą lekcją siebie samego i odkrywaniem nieznanych światów. Rozwiniesz swoją wyobraźnię, staniesz się pewniejszy siebie, będziesz podążać za strachem, odkrywać nowe, cieszyć się z nieznanego, słuchać, błyskotliwie reagować, szczerze i z odwagą wyrażać siebie.

Same dobre rzeczy! :)

Zapraszamy serdecznie!

zapisy: wymywammy@mck-bydgoszcz.pl

--------

English group:

What: impro workshops for beginners

Start: November 6th

When: Wednesday, 18-20

When: MCK, Marcinkowskiego 12 street

How often: once a week, 2 months, 7 meetings, 14 h all together

How much: 150 zł for everything

Teacher: Alicja Dobrowolna

What is it about:

During the workshops we will explore the secrets of impro art. We will learn to improvise, and how to feel comfortable in every situation. Whether on stage or in life.

We will train listening, reacting, spontaneous creation, storytelling, team creation. In all this we will be looking for our own, original, honest expression. We will also focus on elementary acting tasks, so that our improvisation on stage is more complete, clearer and more clearly reaching the viewer.

However, if you are not interested in performing in front of an audience, for you this workshop will be a lesson about yourself. You will for sure discover unknown worlds. You will develop your imagination, become more confident, follow the fear, discover new ones, enjoy the unknown, listen, react brilliantly, express yourself honestly and courageously.

Only good things! :)

Feel free to join and start your journey with impro!

email: wymywammy@mck-bydgoszcz.pl