Dodane

sie

Bardzo Młoda Kultura - wyniki

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu na realizację przedsięwzięć z zakresu edukacji kulturowej Bardzo Młoda Kultura 2019.

Zakończyła się ocena wniosków w ramach zadania Bardzo Młoda Kultura 2019 – kujawsko-pomorskie.

Lista rankingowa dostępna jest poniżej.

Dziękujemy wszystkim Wnioskodawcom za złożenie oferty.

Serdecznie gratulujemy podmiotom i osobom, których wnioski zostały przeznaczone do dotacji. Wierzymy w to, że wsparcie z BMK przyczyni się do rozwoju kreatywnych, opartych o współpracę międzyinstytucjonalną działań w obszarze kultury na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Z organizacjami, których wnioski zostały przeznaczone do dofinansowania skontaktują się przedstawiciele operatora w celu przekazania informacji o przyznanej dotacji oraz prośby o weryfikację harmonogramów i kosztorysów.