Dodane

sie

Nagraj płytę w AV Studio - do końca sierpnia czekamy na zgłoszenia!!

Do końca sierpnia można zgłaszać się do Projektu "Pierwsza Płyta" realizowanego przez AV Studio Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy. Marzysz o wydaniu profesjonalnego krążka? To jest szansa dla Ciebie!

Zapraszamy do współpracy wszystkie ambitne projekty muzyczne rodem z Bydgoszczy. Zgłosić może się każdy, niezależnie od sytuacji majątkowej, lokalowej czy prawnej. Nieważny jest również staż. Dla nas liczą się: pomysł, energia i gotowość do szybkiej realizacji profesjonalnego, autorskiego materiału audio. Jedynym sztywnym kryterium jest brak wiążącego kontraktu z żadną z wytwórni.

Czekamy na zgłoszenia zawierające materiał demo (3 utwory). Należy je wysłać na adres studio@mck-bydgoszcz.pl. W tytule maila prosimy napisać "Pierwsza Płyta – zgłoszenie".

Co oferujemy?

Cały wydawniczy pakiet, czyli:

– profesjonalną rejestrację materiału audio

– kompletne wydanie płyty CD – włącznie z projektem graficznym okładki

– koncert w ramach cyklu Premiery Płytowe w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy

– promocję nagranego materiału.

NIE CZEKAJ! ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ!

MUZYKA NIE ZROBI SIĘ SAMA!