Dodane

lip

Nagraj płytę w A/V Studio - zgłoś swój projekt!

Tak! A/V Studio – profesjonalne studio nagrań Miejskiego Centrum Kultury wystartowało pełną parą. Ruszył też nasz inauguracyjny projekt Pierwsza Płyta. To może być Twoja, Wasza płyta!

Zapraszamy do współpracy wszystkie ambitne projekty muzyczne rodem z Bydgoszczy. Zgłosić może się każdy, niezależnie od sytuacji majątkowej, lokalowej czy prawnej. Nie ważny jest również staż. Dla nas liczą się: pomysł, energia i gotowość do szybkiej realizacji profesjonalnego, autorskiego materiału audio. Jedynym sztywnym kryterium jest brak wiążącego kontraktu z żadną z wytwórni.

Czekamy na zgłoszenia zawierające materiał demo (3 utwory). Należy je wysłać na adres studio@mck-bydgoszcz.pl. W tytule maila prosimy napisać "Pierwsza Płyta – zgłoszenie".

Co oferujemy?

Cały wydawniczy pakiet, czyli:

– profesjonalną rejestrację materiału audio

– kompletne wydanie płyty CD – włącznie z projektem graficznym okładki

– koncert w ramach cyklu Premiery Płytowe w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy

– promocję nagranego materiału.

NIE CZEKAJ! ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ!

MUZYKA NIE ZROBI SIĘ SAMA!