Festiwal Literatury PRZECZYTANI [27.03 – 1.04.2017] - PROGRAM!

W poniedziałek, 27 marca startuje tegoroczna edycja Festiwalu Literatury PRZECZYTANI, który w tym roku upływa pod hasłem: TŁUMACZ SIĘ! Czeka nas więc tydzień pełen uniesień spod znaku literatury i nie tylko!

Dzika kuchnia na Lemarze [30.03.2017]

W czwartek, 30 marca Gospodynie Miejskie zapraszamy na pokład Barki Lemara na iście wiosenną odsłonę Dzikiej kuchni. Tym razem w menu znajdą się koktajl, sałatka i zupa. Startujemy o godz. 17. Pamiętajcie o zapisach!

Bydgoska Akademia Jazzu [31.03.2017]

W piątek, 31 marca zapraszamy na ósmą odsłonę Bydgoskiej Akademii Jazzu, która tym razem w całości poświęcona będzie znakomitemu bydgoskiemu perkusiście i pedagogowi – dr. hab. Piotrowi Biskupskiemu. Startujemy o 19.00.

Przemysłowa historia Bydgoszczy

"Przemysłowa historia Bydgoszczy" to cykl tworzony przez Gazetę Wyborczą i MCK. Co piątek w Magazynie Bydgoskim przedstawiamy historie bydgoskich firm i opowieści bydgoszczan. Przygotowaliśmy też tematyczne wydarzenia.

Nowy sprzęt w MCK i AV Studio!

Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy zakończyło realizację projektu pod nazwą "Zakup niezbędnego wyposażenia na potrzeby animacyjno-edukacyjne sali kinowo-widowiskowej i studia nagrań MCK w Bydgoszczy".

Zapraszamy na Lemarę

Zabytkowa barka Lemara to nowy obiekt Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy. Obiekt nietypowy, bo pływający. Ba, nawet posiadający swoją najprawdziwszą, marynarską załogę!

Najbliższe 7 dni

Ten miesiąc

  • Cz 30
  • Pt 31
  • So 01
  • N 02
  • Pn 03
  • Wt 04
  • Śr 05

Wiadomości

Dodane

24

mar

Festiwal Literatury PRZECZYTANI 2017 [27.03 - 1.04.2017] - PROGRAM!

W poniedziałek, 27 marca startuje tegoroczna edycja Festiwalu Literatury PRZECZYTANI, który w tym roku przebiega pod hasłem: TŁUMACZ SIĘ!. Przeczytani to tydzień z literaturą . Nie musimy chyba tłumaczyć, że warto go z nią spędzić...

więcej

Dodane

20

mar

MFFA Animocje 2017 – wyniki selekcji konkursowej

Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych ANIMOCJE 2017 coraz bliżej. Niebawem upublicznimy pełen program tegorocznej edycji festiwalu, ale zanim do tego dojdzie mamy dla Was wyniki selekcji konkursowej. Przyznajemy: wybór nie był łatwy.

więcej

Starsze